PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807572}
7,2 518
ocen
7,2 10 1 518
Cud. Tajemnica krwawych łez
powrót do forum serialu Cud. Tajemnica krwawych łez

Może nie ogladalam zbyt uważnie, ale dlaczego na zakończeniu generał miał aż trzy figurki? Przecież ta, która płakała, została zniszczona przez premiera, a on miał jedną płaczącą, jedną nową i kolejną zamrożoną! Pomocy pomocy!

ENPS

To było przedstawienie wydarzeń z przed tego gdy premier chciał zniszczyć madonne

ocenił(a) serial na 8
Maxim_Ilianow

A mi się wydaje, że jej nie zniszczył i ta akcja na ślubie jest po akcji z premierem.

ENPS

Wg mnie generał kupił kilka figurek, (jedną chciał podarować matce) prawdziwą,ciągle krwawiącą zamroził i schowal, a na jej miejsce postawił inną, wysmarowaną tylko krwią. I tą właśnie premier zniszczył. Chronologia trochę jest niejasna, ale pozostaje furtka dla drugiego sezonu... ;)

ocenił(a) serial na 7
ENPS

General mial jedna figure Madonny, ktora kupil. Chcial ja podarowac matce, ktora jej nie przyjela. Jasno jest pokazane, ze figura, ktora zamrozil w swoim domu jest zakrwawiona. W kolejnej scenie widac retrospekcje, w ktorej poszedl na basen, krwia z placzacej Madonny przetarl swoja figure, zeby ta imitowala te placzaca (dlatego po smierci syna, gdy premier przyszedl ja zniszczyc ta juz nie plakala, bo nie mogla - nie byla prawdziwa) i te wlasnie rzucil o ziemie premier.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones