Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

przypadkiem kiedyś widziałam go na tvp kultura, o kobiecie i mężczyźnie, którzy są kochankami, ale mają własne rodziny i ich miłość jest niespełniona, ostatnia scena chyba się dzieję na plaży :) zupełnie nie pamiętam tego filmu, widziałam go mniej więcej od połowy i na dodatek nie jestem wstanie sobie przypomnieć kto grał rolę męską, natomiast ten film zapadł mi w pamięć no i oczywiście piękna monica belluci. będę wdzięczna za podanie tytułu :)

wilmaflintstone

mam nadzieje, ze po 16 dniach bez pomocy, wzielas sie w garsc i sama sobie znalazlas po filmografii :P ja tez nie wiem:P

wilmaflintstone

btw swietna rola we flintsotoneach

Dynekk

haha dzięki, a filmu nadal nie znalazłam i liczę na czyjąś bezinteresowną pomoc :)

wilmaflintstone

jedyna twoje wyjscie to usiasc na godzinke, przejechac po kolei filmy i po screenach zobaczyc albo po fabule. JAk pamietasz innego aktora z filmu to wystarcza google :P

Dynekk

właśnie nie pamiętam innych aktorów, zostaje mi tylko takie poszukiwanie, ale jakby ktoś wiedział o jaki film chodzi to proszę dać znać

wilmaflintstone

morze to film pod tytuem
za ile mnie pokocharz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones