Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Przepiękna kobieta, ktorej uroda powala na łopatki. Jestem dziewczyną i potrafię przyznać, że sensualne piękno tej aktorki zapiera dech w piersiach. Jej sensualny czar sprawia, ze nie sposob przejsc obok niej obojetnie. Z pewnoscia Monica nie jest guscie kazdego, ale dziewczyny, ktore twierdza, ze jest ona przecietna sa po prostu cholernie zazdrosne.

south-of-heaven

zgadzam się jest poprostu boska piekna zmysłowa jednak nie gra w super filmach i nie jest zbyt znana

Lydia_16

Bellucci nie jest zbyt znana? W sumie to nie wuj_Jozef, żeby być na ustach wszystkich.

south-of-heaven

A dlaczego miałabyś nie potrafić tego przyznać, skoro Ci się podoba?
Ja uważam, że jest ładna, ale nigdy nie rozumiałam tych zachwytów nad jej urodą. No, ale to już kwestia gustu. Na pewno nie można powiedzieć, że jest brzydka.

rox16

tak, rzecz gustu, ale nie znam faceta, który by się nią nie zachwycał :)

malonemuert

Ja również :) No, ale Monica nie jest typową kobietą tylko ZJAWISKIEM wprost stworzonym do podziwiania, dlatego działa tak na każdego(niezależnie od płci) komu nie jest obce poczucie piękna.

south-of-heaven

Albo ślepe:) Jest przepiękna ( i jest jedną z niewielu kobiet które im są starsze tym ładniejsze) dlatego jej nienawidzę:):)!!

Shalimar00

Niezłe ;D

Shalimar00

Jest dość ładna ale bez przesady. Zresztą jej rodaczki np.Michaela i Carla Bruni chyba nie wypadają gorzej.

Martinus_filmweb

Ee tam , lata świetlne są miedzy nimi a Belluci. Tu nawet nie chodzi o ładnośc . Tu chodzi o taką totalną pierwotną kobiecośc, zmysłowośc i seks:). Poza tym ona ma prawie 50 dych na karku, "to nie jest to tamto":)
I tak, jestem 100% heteroseksualna.

Shalimar00

Nawet nie śmiałbym o to ciebie zapytać, o orientację ale skoro sama uraczyłaś mnie taką informacją napiszę ok. - przyjąłem.

Shalimar00

Totalna kobiecość powiadasz, akurat Bellucci nie zaliczyłbym do swoich faworytek jednak przyznam że oczy ma niesamowite.

Martinus_filmweb

To co z nią jest nie tak:)?

Shalimar00

Raczej wszystko w porządku tyle że jest sporo innych kobiet które uważam za piękniejsze. Może nie do końca podoba mi się rozmieszczenie kości policzkowych a może zbytnia wyniosłość promieniująca z niektórych zdjęć. Taka akuratna do roli Kleopatry, chyba niełatwo byłoby jej zagrać kobietę skromną, pokorną .

Shalimar00

Oczywiście ma także masę zalet jeśli chodzi o powłokę zewnętrzną jednak osobiście nie mogę się do końca przekonać co do jej osoby. Taki gust.

Martinus_filmweb

Oj, dobra, dobra. Nie kręci Cie i już:)
A kto jest piękniejszy ?

Shalimar00

A dokładniej *Michela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones