Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Co tu dużo mówić, czytałem poniższe posty to kłócicie się czy jest ładna czy nie, a ona przecież aktorką jest a nie modelką żeby tylko jej wygląd oceniać co nie? Przyjżyjcie się jej grze a nie cyckom, ustą czy tyłkowi ;) bo serio teraz mi się po niektórych postach film "Malena" kojarzy, pozdrawiam wszystkim

Zeke

tak..Malena to film,w kórym talent M.B. objawił się w pełnej postaci...swoją droga jednak tytułowa bohaterka bez magnetyzmu, urody i tajemniczości Moniki B. nie byłaby specjalnie przekonywująca.
Malene oglądałam wiele razy i dziś będzie ten kolejny...:-)

lollii

Dokładnie! Spróbujcie wsadzić w tę rolę kogoś innego, nie będzie już tej intrygi, tajemniczosci i naiwności...Myślę, że to jej najlepszy film, i też dziś będę oglądał - poraz kolejny...pozdrawiam :)

Zeke

zgadzam sie mysle ze rola marii magdaleny choc niewielka rowniez miala swoj urok dzieki Monice

Zeke

otóż jestem juz po Malenie..i musze przyznać, ze jako ruda papierośnica jest jeszcze bardziej sexy....

lollii

jako blondynka nazistowska również, a wręcz zasugeruję, że jak jej obcięły włosy też ładnie wyglądała (mimo iż ubroczona krwią itp.)...wtedy to ja gdybym był w tłumie, to bym pomógł ;P

Zeke

Ciekawe kto by umial rozpoznac Bellucci w tej scenie na rynku, po akcji z nozyczkami... Wtedy juz nie byla modelka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones