Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

już jest a cały czas tak piekna..typowa włoszka.Pieknie sie zestarzeje tak jak Sophia Loren.

Jane_Mary20

no akurat najlepiej to starzęja się kobiety z północy; zimny klimat dobrze służy skórze,a przez słońce kobiety południa starzeją się zazwyczaj okropnie. Zastanawiam się czy ty kiedykolwiek widziałaś prawdziwe Włoszki czy tylko aktorki, które albo na ekranie są retuszowane, albo mają dostęp dzięki forsie do najlepszych technologi, które gwarantują dobry wygląd. Np. Ania Przybylska w Turcji zestarzała się okropnie. Słowo, że gdybyś rozmawiała z Monicą bez grama makijażu widac by było, że pochodzi ze słonecznego kraju. A Loren wygląda okropnie. Choc widac, że kiedyś była ładną kobietą, ale spójrz na jej skórę.

PS. Biedna Monica. Zastanawiam się czy ktoś kiedyś zlituję się nad tym forum i napiszę o Monice coś, cokolwiek bez wspominania o tym czy jest brzydka czy ładna.

CristineHolly

obrońca ucisnionych.
chcialabym tylko zauważyc ze Sophia Loren wystepowala w filmach kiedy jeszcze nie było retuszów.Włoszki ładnie sie starzeją,byłam i widziałam. Zastanawiam się czy naprawde byłaś na "północy" gdziekolwiek to sie znajduje wg.Ciebie.Ja byłam w Estoni i kobiety nie są wcale zakonserwowane po 40 i nie wyglądają tak apetycznie jak czarnowłose i opalone włoszki.

Jane_Mary20

Od kiedy 46-ścio letnia kobieta jest stara? Jak dotąd wydawało mi się, że ten wiek określa się mianem dojrzałości, a nie starości. To co będzie jak skończy 60 lat? Próchno? Ludzie opamiętajcie się....
PS Jak skrytykujecie kogoś anonimowo to wam to urody i mądrości nie doda. Podejrzewam, że połowa dziewczyn na świecie chciałaby być tak "brzydka" jak Monica...

Jane_Mary20

A właśnie jak na Włoszkę to bardzo nietypowa :)

margoth81

Włoszki nie są zbyt urodziwe, natomiast Bellucci jest żywym wyjątkiem:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones