Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Oczywiście nie zgadzam się z miejscem Belluci w rankingu. Jest zdecydowanie za wysoko. Niczego nie dokonał, nie stworzyła żadnej znakomitej kreacji, mało nagród. Jest po prostu przeciętną aktorką. Na pewno weźmiecie mnie teraz za trolla i za prowokatora. Mówie tylko jak jest i mam do tego pełne prawo. Dziękuje, dobranoc.

gandalf1996

Ja się w zupełności zgadzam. Ranking absolutnie nie odzwierciedla osiągnięć danego aktora, choćby ze względu na okazjonalne "hity" jak "Piraci z Karaibów", czy "Zmierzch". Aktorzy, którzy są w danej chwili na topie dostają setki głosów i automatycznie idą w górę, nawet jeśli na to nie zasługują. By the way, bo mnie to żre - czemu "dobranoc"?

gandalf1996

Czemu mamy wyśmiać masz rację w 100% zgadzam się z tobą że ten ranking jest niebywale niedopracowany.

tomucho77

Dziękuje. Wiele rzeczy na filmwebie mnie już nie zdziwi m.in. M.Belluci na 20 miejscu albo Paul Newman - 171 pozycja.

gandalf1996

Wiesz ja nie patrzę na tą spapraną listę ja mam swoją w głowie i ona mi wystarczy a ta tutaj lata mi koło wacka.

tomucho77

Mnie też dziwi jej wysoka pozycja w rankingu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones