Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Minica Bellucci czy Kim Kardashian?

ApolloCreed_

Oczywiście że Bellucci, co to za pytanie jest w ogóle.

gowniarz_wyniosly

Solo Bellucci, bella donna !

gowniarz_wyniosly

też jestem zaskoczony tym pytaniem :) . Bellucci i Salma Hayek są nie do przebicia

bartuha01

Kardashian, Hayek i Bellucci to ta sama liga (ekstraklasa !)

ApolloCreed_

Chyba mimo wszystko jednak Kardashian w swoim prime ...

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

Bellucci. Co to za pytanie w ogóle? Monica to klasa sama w sobie, a Kim Kardashian to wulgarny, napompowany pustak.

To zależy co porównujemy, bo typ urody jest podobny, podobna figura, włosy ...

ApolloCreed_

to tak jak... mercedez czy polonez...

jason86

Bez przesady ...

SzymonS1

to tylko moja sugestia w końcu każdy ma inny gust jedni powiedzą że Liszowska jest piękna... ja powiem że wg. mnie jest kobyłą bez żadnych walorów kobiecości

jason86

Nie chciałbym obrażać Liszowskiej, ale ona dla mnie także nie ma za bardzo walorów kobiecości ... co innego Kardashian sprzed 4-6 lat ..

SzymonS1

ok nie chce się spierać ;)
dla mnie Kardashian to nie ta liga co Monica Bellucci ;)
pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

tu nie ma co porównywać Monica jest piękną kobietą z klasą która doskonale się prezentuje bez ingerencji chirurg. , dla mnie jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata a Kardashian to wulgarna napompowana panna

ApolloCreed_

skąd tak kontrastowe zestawienie?

rockie

typ urody jest dość podobny ..

SzymonS1

ach, tyłek Kim Kardashian zasłonił mi racjonalne myślenie, jakoś porównywałam je tylko pod względem charakteru :)

rockie

Za to mi nic nie zasłoniło ... ,ich charakteru za bardzo nie znam, ale przecież i jedna i druga pani miały przybliżoną sylwetkę bo Bellucci także płaska nie jest ..

SzymonS1

dla mnie Bellucci jest piękna i każdy centymetr na jej ciele ma swoje znaczenie, a Kim to zwykła tandeta, "cement w tyłku"

rockie

Kim to nie tylko tyłek, swego czasu była bardzo atrakcyjna, nie mów że nie ma fizycznego podobieństwa Kim do Bellucci, z tego co mi wiadomo Monica uchodzi za damę z kolei Kim niekoniecznie więc pewnie przez to niektórzy czują się oburzeni tymi porównaniami ...

SzymonS1

nie powiedziałam, że nie ma podobieństwa, powiedziałam tylko z czym obie panie mi się kojarzą. opinia jest jak [wcześniej już wspomniana] dupa - każdy ją ma.

SzymonS1

Po pierwsze kardaszan czy jak to sie tam pisze to cyganicha.A Bellucci to Włoszka.Więc typ urody całkiem inny.Ale zobaczymy jak Kardaszan będzie miała 48 lat.Pewnie będzie wyglądać jak te wąsate cyganki co mnie zaczepiają na co dzień żeby powróżyć.

ApolloCreed_

Monika

ApolloCreed_

Hmmm... 3/10? Serio? Ty pedzio czy jak? :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones