Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

grupę latających karłów na sterowiec.Większość "koneserów"plujących tutaj jadem,miałoby
problemy z utrzymaniem moczu,gdyby Monica zapytałaby ich tylko o godzinę.Nawet jeśli nie
jest w czyimś guście lub typie,to urody nie można jej odmówić.Pewne rzeczy nie podlegają
dyskusji.Morze się oczywiście nie podobać komuś kto nie lubi u kobiet kobiecych
kształtów,pełnych ust,dużych wyrazistych oczu,długich rzęs,pięknych gęstych
włosów,kształtnych piersi,szyi i ramion.Są faceci którzy nie znoszą tego u kobiet i mają
własny typ doskonałości jak np.pani Wiesia ze spożywczaka,która potrafi schować w dłoni 6
kg kartofli.Takie rzeczy robią wrażenie na niektórych gościach,a nie jakaś tam Monica
Bellucci.Mam tylko mała prośbę aby nie zarażali i nie dzielili się swoimi upodobaniami na
forach.Zatrzymajcie wasze mroczne sekrety w swoich czterech ścianach,będzie zdrowiej dla
mnie i dla was.bez obrazy

llama77

Nic dodać nic ująć. Lata lecą a Ona nadal zachwyca urodą.

dolce8

Bardzo trafna i zgrabnie ujęta wypowiedź, ale to raczej walka z wiatrakami. Dodam jeszcze tylko, że ci, którym się Bella nie podoba, to nie tyle zwolennicy Wiesi ze spożywczaka, ile pań o figurze młodego chłopca.

llama77

Jest na to rada musimy trzymać się razem my wielbiciele jej urody, musimy wszyscy razem dyskredytować wszystkich trolli którzy próbują wypaczyć to wszystko czym natura obdarowala Monikę.

llama77

Bezbłędnie napisane. Winduję na górę ku pokrzepieniu serc i ku przestrodze repulsywynch pasztetów, gotowych na hejt.

llama77

tylko ciemniaki i debilni ogladacze polskich durnych seriali ja krytykuja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones