Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

I tak wiele zawdziecza makijażowi ,ale trzeba przyznać, że dobrze się trzyma jak na swoje lata i ma świetną figurę, choć nie jest szczupła.

AnyaMilton

a co ma wyglądać tak obrzydliwie jak Kira z Piratów albo tak obleśnie jak Ania Rubik lub Victoria Beckham jak widzę te laski to mi sie rzygać chce...chude nie jest piękne a Bellucci jest przepiękna buzia i figura ideał

lotr_2

1. Keira jest ładna, ale tak jak Bellucci wiele zawdzięcza makijażowi. Poza tym nie jest chuda - ma masywne nogi. Tłuszcz po prostu jej nie magazynuje się na tułowiu.
2. Wpierw trzeba zobaczyć Bellucci bez make-upu zeby ocenić czy faktycznie ma przepiękną buzię
3. Nie powiedziałam że Bellucci jest gruba. Jej figura jest normalna, ani szczupła ani gruba.
4. Nie wszystkim kobietom tłuszcz tak równo i idealnie się rozkłada jak Bellucci, wiele z nich musi być szczupłe albo bardzo szczupłe, tłuszcz na brzuchu wcale nie jest piękny.
5. Victoria Beckham to ekstremalny przypadek ,a Anja Rubik musi być chuda bo ma na karku projektantów gejopedofilów podniecających się figurą dziecka.
6. Gusta są różne
7. I tak w ostatecznym rozrachunku liczy się piękno ducha.

AnyaMilton

Keira jest dla mnie piekielnie chuda ,buzie ma nawet ładna ale twarz Bellucci to chyba Michał Anioł wyrzeźbił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones