Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Monica na siłę próbuje być zawsze sexy. I to jest właśnie dla mnie aseksualne.
Robi na mnie wrażnie starsznie zadufanej osoby. A to działa odpychająco.
A jej aktorstwo jest po prostu żenujące. W każdym filma ta kobieta gra w dokładnie ten sam sposób. Wypina ten swój piękny wielki tyłek, i tyle. W Pasji wyszła jeszcze nie najgorzej jako współcierpiąca Magdalena. W Malenie też ok. Ale reszta... nieporozumienie.

Odnoszę identyczne wrażenie. Fakt, jest piękną kobietą. Jest niczym wino; im starsza, tym lepsza. Przeszukałam wiele stron, ale przyjrzeć się jej zdjęciom, kiedy była młoda i śmiało stwierdzam, iż właśnie teraz jest ładniejsza.
Na wielu galach zachowuje maskę divy. I tak jak napisałeś, drogi założycielu wątku, robi wrażenie zadufanej osoby. Mimo wszystko, jakoś sprawia, iż chce się oglądać filmy, w których gra. Zauważyłam też, że ma kilka tych swoich wyćwiczonych już gestów :)

BlondeVampire

Popieram zarówno założyciela wątku, jak i przedmówczynię. Piękna kobieta, fakt, ale rzeczywiście sprawia wrażenie dumnej, wyniosłej i zarozumiałej osoby. Za to kiedy się uśmiechnie.. :))) I ja również zwróciłam uwagę na te jej nadużywane już gesty. Mimo wszystko nie sądzę, aby jej aktorstwo było żenujące. Coś ciągnie do filmów w których gra. Nie jest wybitną aktorką, baaardzo dużo jej brakuje do Streep (kogo ja w ogóle porównuję?!), ale coś w sobie ma.

BlackPassion

Czasami tylko z powodu nieuśmiechania się albo poważnej miny człowiek jest tak postrzegany... Pamiętam, jak kilka lat temu pojawiłam się na imprezie poetyckiej i początkowo prawie nikt się do mnie odzywał Później dopieroj znajoma się przyznała, że zanim z nią rozmawiałam, to wydawało jej się, że jestem dumna i zarozumiała. Po tym wieczorze jednak zmieniła zdanie :).

wy to ludzie nie macie sie już czego czepic,nie przepadam za ta aktorka,a w zasadzie też za jej grą,ale stwierdzam że ta kobieta zawsze była ładna,i ma swoją osobowość którą zapewne kocha,a wy tylko sie czepiacie byle czego.......

użytkownik usunięty
Sol1987

Czyli napisanie czegoś krytycznego na tema aktora/aktorki jest "czepianiem się"? Troche dziwne podejście.
Tym bardziej, że ja jasno napisałem co mi się w niej nie podoba. Przyznałem, że jest ładna. Ale gdy aktorka jest słabą aktorką, to chyba nie jest to czepianie się "czegoś", tylko krytyka najważniejszego aspektu jej zawodu.

Jak na to, że "nie przypadasz" za Monicą to ocena 8 (+ serduszko) jest trochę zaywżoną oceną.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty

A tam, nie znacie się! :-P

użytkownik usunięty

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones