Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Od Monici bije naturalność...wątpie, że ta kobieta sobie kiedykolwiek coś wstrzyknęła..wiadomo, że czas robi swoje ale nie obstrzykuje się..jest naturalna i dlatego piękna...jak mozna porownywac cos co wyszlo spod skalpela chirurga z pięknem naturalnym..nie mozna! jestem w 100% pewna, że nie majstrowala przy swojej twarzy z ustami czy nosem...przestanmy zachwycac sie ludzmi, ktorzy sa wytworami chirurgii plastycznej i docenmy prawdziwe piekno...pozdrawiam:)

Maija

Masz w 100% rację:) Pozdro od wielbiciela Moni:)

Dadelog

Wcale Ci się nie dziwie :) Ja jakbym była facetem również byłabym jej wielbicielem ;) Jest cudna...
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Maija

Zgadzam się, najgorsze jest to że te wszystkie kobiety z tego dzisiejszego, badziewnego "świata celebrytów" zamiast polepszyć wygląd (jeżeli mają już robić te operacje), oni jeszcze go pogarszają. Mnie nie kręcą wielkie usta, masa botoxu i naciągnięta, kamienna, pozbawiona mimiki twarz. To jest wręcz obrzydliwe. Bellucci dostała od natury na prawdę piękny wygląd i całe szczęście że go nie popsuła, tylko jeszcze podkreśliła.

Mądrze prawisz Gandalfie Szary:)

użytkownik usunięty
Dadelog

Od tego są mędrcy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones