Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 208 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

jest dużo ładniejszych, np Jodie Foster albo Julia Roberts. Zresztą to nie jest najważniejsze. Ja osobiście za Monicą nie przepadam. Dla mnie to taka lalka barbie.

Ellen_Grace

widzialas/les moze kiedys lalke barbie???
chyba nie skoro porownujesz ja do lalki barbie:)
Roberts ladniejsza??? ale sie usmialem z tym jej zabim usmiechem HAHAHAHAHA , no i Foster duzo ladniejsza....ze niby jak na nia patrzec zeby byla ladniejsza??? nie da sie . Nie twierdze ze Fosterowa jakims tam pasztetem jest ale co do tego ze ladniejsza od Belucci to sie poprostu nei moge zgodzic .
A co dla Ciebie jest najwazniejsze?

Ellen_Grace

z tego co widze to Ty mlodziutka jestes to nawet nei mamy co rozmawiac o kobietach hahahaha

b3lial

Młodziutka?? No i co z tego??? Ja w aktorach i aktorkach cenię to jak grają i TO jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZE. A lalkę barbie oczywiście widziałam...i mogę to powtórzyć, że tak Monica to lalka barbie!!! Ja podziwiam i oceniam aktorów za grę, a nie za urodę.
Ale Monica jest ładna tylko mi się nie podoba ten typ urody.
Co jest dla Ciebie śmiesznego w moim wieku? Tak naprawdę to wcale mnie nie znasz i nie wiesz jak wyglądam ani ile mam lat...napisałam na moim blogu, że 13 ale chyba nie wierzysz we wszystko co jest napisane w internecie, a jak tak to coś naiwny jesteś...

pozdrawiam Cię serdecznie

Ellen_Grace

no to chyba cos ukrywasz.... ja sie swojego wieku nie wstydze .... cos do barbie to nei wiem gdzie ona jest podobna ..... przeciez belucci ma tylek jak armata :) cycki kosmiczne .... ehhhhh jestes mlodziutka i sie nei znasz.....tak wogole czemu zawsze kobiety na kobiety narzekaja .... dziwne jakos nei spotkalem sie z postem zeby facet na np. clooneya albo pita narzekal a u Was to jad sie saczy z ust ;] pozdro

b3lial

Ale się uczepiłeś tego mojego wieku...to że mam tyle lat ile mam nie oznacze, że nie umiem ocenić czy coś lub ktoś jest ładny. Nie pisz, że się nie znam bo tylko się z Tobą nie zgadzam, a to różnica. A jad to chyba się Tobie z ust sączy...tak zaciekle bronisz tej Monici...daj sobie spokój nie warto :) Ciekawe ile Ty masz lat skoro tak ja Ci przeszkadzam.

pozdrawiam

Ellen_Grace

bronie??? eee no bez przesady .. nie jestem z tych co wyzywaja i maja fioła na czyims punkcie bo czesto gesto na filmwebie sie spotykam z takimi ludzmi :) co do Twojego wieku to niestety nadal twierdze ze sie " nie znasz" :D ...jak to bylo w "chłopaki nie płaczą" : "kwintesencja kobiecosci" :)

Ellen_Grace

eee... Ty się uwzięłaś na te lalki barbie, nie?? Na Angelinę też powiedziałaś cyt. "LALKA BARBIE
uroda lalki barbie. Brzydka nie jest ale mi taki typ urody się nie podoba."
Szczegół, że ani Monica, ani Angelina, ani nie mają blond włosków, ani niebieskich oczek, a co najważniejsze - nie są plastikowe (co do Monici to nie wiem, ale Angelina nie jest).. Oczywiście może Ci się uroda nie podobać.. ale żeby mówić tu o urodzie lalki barbie.. hmm.. beznadziejnie głupie..


Uroda Bellucci budzi we mnie wielki respekt do tego jej idealnego, renesansowego piękna. Jak dla mnie ta kobieta to ideał piękna, klasy i wdzięku.

Taki respekt i podziw mam tylko do kilku aktorek.. i są nimi właśnie Monica, Salma Hayek i Angelina Jolie (ale A.J. to już po prostu ubóstwiam :) )

Pozdrawiam :)
E.F.

Electra_Firefoxx

jak dla mnie to Jolie jest przereklamowana ... fajna byla za "czasow" hackres czy jakos tak ale teraz.......jakby sie jej przyjrzec to ma tak kanciata "meska" twarz ze szok ... widac starosc u niej.....zaraz sie zacznie polowanie na czarownice ;]...ale takie moje zdanie ...dawno dawno temu mi sie podobala ale teraz to mi przeszlo

b3lial

Dla mnie Jolie jest najpiekniejsza.. W Hakerach wyglądała trochę jak mężczyzna, ale teraz.. teraz ma klasę, ma wdzięk, i ma kobiecość.. jest nieskazitelna. Oczywiście Ty możesz uważać inaczej, i mnie to nic nie przeszkadza, więc nie wiem, dlaczego mówisz o "polowaniu na czarownice" :/ Ale błagam Cię.. nie obrażaj Angie, bo to nie jest jej forum.. Ja wspomniałam o niej "marginesowo". Skończmy jej temat i mówmy o Bellucci..

Electra_Firefoxx

jak dla mnie to i Angelina i Monica to super laski o kobiecych ksztaltach( Monica troche bardziej) ktore fajnie graja i do tego fajnie wygladaja a porownanie Monici Bellucci do lalki barbi to kpina - lalka barbi to jakas chora anorektyczka z sylikonami a nie prawdziwymi piersiami!!!

parker

O tak, Monica Bellucci i Angelina Jolie to dwie przepiękne i utalentowane aktorki. Porównywać je do lalki barbie to jakaś pomyłka...

Electra_Firefoxx

HAHAHA ANGELINA MA KLASĘ I JEST NIESKAZITELNA :D LOL dobre to Ci sie udalo ....nie no musialem odpisac bo padlem ze smiechu ;]
Z tego co ogolnie czytam o Belucci to wlasnie tak kobieta ma klase ...co do nieskazitelnosci to bym nie przesadzal .... Nie afiszuje sie co chiwle z jakimis durnymi pomyslami a i problemy w swoim zwiazku utrzymuje w tajemnicy a nie to co ..... ehhhhh masz racje niemowmy o Joli bo szkoda pisac ;p

b3lial

Weź nie przesadzaj.. Wspominasz to, co robiła 10 lat temu, podczas gdy teraz jest kobietą po 30-tce i naprawdę ma klasę..

Ja za to padam ze śmiechu, jak wyobrażam sobie Ciebie ze zdjęciem Bellucci na twarzy. Współczuję Twojej kobiecie (jeśli takową posiadasz), bo zamiast o niej to o Monice myślisz.. Argh.. Wkurzający z Ciebie człowiek..

Electra_Firefoxx

ależ wyobraźnia :) ze zdjęciem na twarzy ? ;] jakiś fetysz masz czy jak ? ;] ( czyżbyś z doświadczenia pisała ? )
a że wqrzam to podobno fakt :) z tym się zgodzę :)

Electra_Firefoxx

nie widziałaś nigdy lalki barbie z czarnymi albo brązowymi włosami? Jak nie to ja Ci mogę zagwarantować, że takie są bo moja kuzynka ma ich pełno i aż mi się niedobrze robi jak wchodzę do jej pokoju, a tam na półkach tysiące tych obrzydliwych laleczek...koszmar

nie, to porównanie nie jest głupie. jest bardzo trafne bo obydwie te aktorki mają taką właśnie urodę. nie mówię,że żle grają albo, że są brzydkie, po prostu mam odmienne zdanie niż Ty.

pozdrawiam =]

Ellen_Grace

"nie, to porównanie nie jest głupie. jest bardzo trafne bo obydwie te aktorki mają taką właśnie urodę. nie mówię,że żle grają albo, że są brzydkie, po prostu mam odmienne zdanie niż Ty."

Paris Hilton wygląda jak Barbie. Monica i Jolie nie wyglądają nawet w 1% tak źle jak pani Paris, więc nie mogą być podobne do Barbie.

Nachtjager

...A nawet jeżeli obie te aktorki zrobiły by sobie blond włosy, to nadal nie przypominały by sztucznej lalki, bo one mają w twarzy charakter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones