Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Piękna i wspaniała kobieta oraz świetna aktorka

Yarsoon

Ostatnio zrobiem sobie sesyjkę z Matrixem. Cała noc niesamowitej przygody, ale za każdym razem gdy pojawia się Persefona pragnę przenieść sie do matrixa. Tylko po to, aby dostać się do niej i polizać te słodkie wiśniowe usta, które Kijanu lizał :)

Lukas_Art

Nie lubię Matrixa ale całą reszta tak jak piszesz kolego Pozdrawiam !!!

Yarsoon

Też nie lubię Matrixa ... ale lubię Persefonę, tylko ze względu na nią dało się oglądać Reaktywację, obejrzę sobie Rewolucję , mam nadzieję że Persefona również tam nie zawodzi .. kiedyś sporo słyszałem o Bellucci gdy mówiło się że jest taka piękna itp. ale jakoś tak zdarzyło się że omijały mnie filmy z jej udziałem i dopiero teraz mogę podziwiać jej talenty ..

SzymonS1

Akurat w Rewolucje Monica pojawia się tylko w jednej scenie, trwającej aż 22 sekundy(skandal jak dla mnie). Więc jeżeli tylko z jej powodu chcesz obejrzeć ten film, to możesz sobie odpuścić oglądanie całości. Jedyną scenę z udziałem Persefony możesz zobaczyć na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=cBuJagewqRo

Dadelog

To mnie zasmuciłeś ... szkoda będę musiał wkrótce wrócić do Reaktywacji bo nie oglądałem do końca ... zresztą po za tym filmem nic z Monicą nie oglądałem, widzę na twoim profilu wysoko jest "Malena" ponoć najlepszy film z Bellucci, trzeba kiedyś zobaczyć ....

SzymonS1

Malena jest rewelacyjna POLECAM aktorstwo Moniki na nawyższym poziomie

Yarsoon

A oprócz aktorstwa, można podziwiać tam atuty wizualne Moniki ? Bo z chęcią obejrzałbym również i taki film z Bellucci w roli głównej ...

SzymonS1

Monica nie tylko gra tam główną rolę, ale nawet scenariusz do tego filmu został napisany specjanie dla niej. Jak obejrzysz film, to będziesz wiedział dlaczego:)
W Malenie można podziwiać nie tylko aktorstwo, ale również zjawiskowe atuty wizualne Moniki i to w pełnej krasie:) Jest to jeden z najpiekniejszych i najbardziej zmysłowych filmów jaki w zyciu widziałem i zarazem jej życiowa rola. Od tego filmu w ogóle powinieneś zacząć przygodę z jej filmami i to koniecznie w wersji reżyserskiej, która jest nieocenzurowana i zawiera kilka gorących scen z Moniką wycietych z wersji kinowej.
Zapewniem cię że jeżeli Monica podobała ci się w matrixie, to w Maleną bedziesz oczarowany:) Dla mnie, dzięki temu filmowi Monica stała sie ikoną kobiecości i ideałem kobiety. Gorąco polecam ci ten film, na pewno zostanie na długo w twojej pamięci:)

Dadelog

Skoro polecasz w wersji reżyserskiej to poszukam w wypożyczalni dvd bo w telewizji, to raz że raczej takiej wersji nie będzie a po za tym to chyba zbyt szybko emisja w tv się nie zapowiada ... Matrix dało się oglądać tylko ze względu na nią , było jej bardzo do "twarzy" w tej obcisłej sukience ...

SzymonS1

Wersja reżyserska jest niedostępna w Polsce i jest dłuzsza o ok. 15 minut od tej kinowej. Możesz ja znaleźc jedynie w sieci, a i to nie jest łatwe.

Dadelog

To nie dobrze .. stron z filmami online jest mnóstwo, ale ciężko coś w dobrej jakości znalezć, orientujesz się na jakim portalu mógłbym zobaczyć wersję reżyserską? Szkoda bo narobiłeś mi apetytu po wcześniejszym opisie na tą wersję reżyserską ..

SzymonS1

Trochę sie naszukałem, ale w końcu znalazłem kilka działających linków skąd mógłbyś sobie ściągnąć ten film. Mam namiary zarówno na wersje dvdrip oraz HD, z tym że do wersji HD nie mogłem znaleźć dopasowanych polskich napisów. Raczej nie można tego typu linków wrzucać bezpośrednio na forum, wiec jeżeli dodasz mnie do znajomych, to wyśle ci je na PW.

Dadelog

Tylko znajomi mogą wysyłać PW do siebie, więc inaczej nie da rady.

Dadelog

Ok ..

Dadelog

Dałbyś radę i mnie wysłać linki do wersji reżyserskiej jak cię dodam. Bo w sieci znalazłem tylko w słabej jakości.

kamil1992

Nie ma sprawy. Dodaj mnie do znajomych.

Dadelog

Zgadzam się w 100% !!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones