Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Zobaczyłam ja ostatnio w reklamie tej wody i zakochałam sie .. jest tak mega pociągająca ,że chyba pojade dla niej do Włoch hah :D

Jordan09

Nie ty jedna:)

Dadelog

to jedziemy na wspólny podryw Monici do Włoch hah? :D Mam nadzieje,że lubi kobiety :D

Jordan09

Musicie zmienić kierunek podróży, gdyż Monica mieszka we Francji :).

Jordan09

Proponujesz trójkącik?:D Brzmi kusząco... ciekawe tylko, co na to Monica. Poza tym, tak jak już wspomniał ktoś powyżej, trzeba by zmienić kierunek podróży i udać się do Francji, albo jeszcze dalej, do Brazylii. Bo to właśnie tam, z tego co słyszałem, Monica zamierza się przeprowadzić w tym roku. No cóż, w każdym razie pomarzyć zawsze można:)
Natomiast co do preferencji Monici, to podobno kiedyś, zanim poznała swojego obecnego męża, miała romans z kobietą. Również w jej dorobku aktorskim można znaleźć kilka gorących scen pocałunków lesbijskich, chociażby takich jak ta: http://vk.com/video159538071_164791932

Dadelog

Ech , jakos ja tam lepiej pasuje :D


To pojedziemy do Francji i Brazylii :D I tak miałam zamiar zwiedzic swiat a jak bede miała jeszcze motywacje to nic innego nie pozostaje haha:D A teraz po tym filmiku to napewno rezerwuje bilet do Francji :D

Jordan09

Ha! ha!...Z tego co mi wiadomo, to Monica jest raczej typem tradycyjnej Włoszki, przykładnej żony i matki. Dlatego też próżno szukać w mediach jakichkolwiek wzmianek o romansach czy skandalach z jej udziałem.
Miałabyś więc praktycznie zerowe szanse na jakąkolwiek przygodę z Monicą:D Co nie zmienia faktu że i tak warto by zobaczyć Francję i Brazylię, nawet jeżeli nie udałoby się spotkać tam Monicę:)...

Dadelog

Oj tam, psucie grzecznych chłopców i dziewczynek to moje hobby. Jesli troche sie postaramy Monica musi ulec, nie ma szans :D

Jordan09

Niegrzeczna z ciebie dziewczynka:) takie lubię najbardziej;D

Dadelog

Ja natomiast czytałem, że Monica ma bardzo luźne podejście do swojego związku. Samego małżonka traktuje bardziej jako swego rodzaju oparcie w ciężkich życiowych momentach, natomiast rozumie, że podczas długich chwil rozłąki coś się może wydarzyć, więc może szansę macie :)

kamil1992

Gdyby rzeczywiście miała tak luźne podejście jak piszesz, to chyba już dawno byśmy coś o tym wiedzieli z brukowców. W dzisiejszych czasach raczej nie sposób ukryć romanse i sex skandale gwiazd przed wścibskimi paparazzi. Monica nigdy jednak nie była bohaterką brukowców i próżno szukać w jej życiorysie jakichś pozamałżeńskich romansów czy skandali.
Też czytałem ten wywiad o którym wspomniałeś i sądze że mówiła tam raczej o partnerskim charakterze jej związku z mężem oraz że nie trzyma go pod pantoflem i nie stara sie kontrolować jego życia, więc to raczej fanki Vincenta Cassel'a mogłyby na coś liczyć ewentualnie. Chociaż nie słyszłem dotąd by z kimś zdradził Monicę.
Natomiast Monica w wielu wywiadach zawsze podreśla, że najważniejszymi priorytetami w jej życiu są rola matki oraz żony i bardziej tradycyjna z niej Włoszka:D

Tak czy inaczej, można sobie jedynie pomarzyć o takich sytuacjach i potem z powrotem wrócić na ziemię:)

Dadelog

kurczę pieczone po przeczytaniu waszych komentarzy, mam wielką ochotę skoczyć z nią do jednego łóżka i się z nią kochać bez przerwy :D

Heller1304

Witaj w klubie:)

użytkownik usunięty
Dadelog

gdybym była facetem to na bank bym się w niej zakochała

aha! ok spoko ;)

użytkownik usunięty
Heller1304

dla nie jest uosobieniem kobiecości i seksapilu , chciałabym wyglądac tak w jej wieku

zrozumiałem :D

użytkownik usunięty
Heller1304

spoko

Dadelog

Zdradzić Monicę to byłaby głupota :)

kamil1992

Racja, to byłaby głupota do potęgi, ale mężczyźni czasami głupieją kiedy dopada ich kryzys wieku średniego...

kamil1992

Serio??
Ok, to wy jedźcie do niej, a ja biorę jej małżonka :D

vanilla_sky85

Ok, jeżeli uda ci się odbić jej męża, to wyświadczysz mnie i @Jordan09 wielką przysługę:D

Dadelog

I`ll do my best :D

vanilla_sky85

No i doczekałem się ! Monica wreszcie wolna! Źródło: http://kobieta.onet.pl/zycie-gwiazd/co-nowego/monica-bellucci-jest-do-wziecia-pa ra-podjela-decyzje-o-separacji/z5wd2

Ciekaw jestem, czy masz z tym coś wspólnego? Hahaha!

Dadelog

Cholera uprzedziłeś mnie :D
Chciałam wkleić link do tej informacji i napisać - nie ma za co :D:D:D:D
Bukuję bilet, rozwodzę się i pędzę do Vincenta :D

Jordan09

Aż przypomniał mi się tekst z "Hair": "Pyta pani, czy jestem homoseksualistą? Micka Jaggera z łóżka bym nie wyrzucił, ale nie, nie jestem homoseksualistą" ;-)

Jordan09

Od wczoraj Monica jest już do wzięcia! Więc pakuj sie czym prędzej i rezerwuj bilet na samolot, zanim ustawi sie zbyt długa kolejka chętnych przed jej domem:) Jeżeli wciąż masz ochotę na randez vous z Monicą, to lepszej okzazji już nie będziesz miała:D Hahaha!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones