Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Tak wygląda prawdziwa kobieta ŁADNIEJSZA niż jakakolwiek POLKA
no porównajcie do niej Natasze Urabanską ahhahahah albo tego patyczaka odrażającego Rubik ...
Polki nie sa "najpiękniejsze na świecie" jak skromnie mawiają mieszkańcy kraiku nad Wisłą by pokazać że wśród tylu wad mają jedną godną pochwały rzecz
najpiękniejsza jest Monica
47 lat- zero operacji plastycznych ,pięknie się starzeje z godnością nie tracąc przy tym seksapilu
http://film.onet.pl/fotoreportaze/monica-bellucci-konczy-47-...

obczajcie

lotr12345

Ten link nie działa.

0wner2

spróbuj klika razy raz się włącza raz nie coś jest zjeba ne

lotr12345

http://film.onet.pl/fotoreportaze/monica-bellucci-konczy-47-lat,4866465,0,fotore portaz-maly.html

lotr12345

Monica Bellucci to ładna kobieta ale czas robi swoje nie oszukujmy się.

Znawca kina

wygląda doskonale jak na aż 47 lat
znajdź mi polkę która w tym wieku tak wygląda . Monica nie miała robionych operacji plastycznych ,po prostu Włoszki ,latynoski są ładniejsze od polek
polacy w niczym nie są najlepsi

lotr12345

Jeśli chodzi o polki w tym wieku to Grażyna Wolszczak dobrze wygląda.Nie wiem tylko czy nie jest to zasługa operacji plastycznych.Zresztą,żeby wydać obiektywną ocenę co do urody kobiety to trzeba ją zobaczyć nago i bez makijażu.Do filmu lub do zdjęć to zawsze ją podmalują,przypudrują i jest pięknie.Dlatego zawsze z dystansem staram się podchodzić do tych wszystkich piękności,które widzę na ekranie monitora lub tv.

Znawca kina

Bellucci ma o niebo subtelniejsze rysy lepsza figurę od Wolszczak która poprawiła sobie cycki i nos to wiem na pewno
Monica występowała nago w prawie każdym swoim filmie więc nie raz mogliśmy ja zobaczyć
bez makijażu tez wygląda dobrze lepiej niz polskie kobiety w jej wieku z

lotr12345

Ogólnie się zgadzam ale czas robi swoje i już więcej jej raczej nago nie zobaczymy w nowych filmach.Powiem szczerze,że nawet bym nie chciał bo wolę ją zapamiętać taką jak była młodsza.

lotr12345

Zgadzam się ,najpiękniejsza kobieta swiata

lotr12345

człowieku oddychaj.
Jest piękna, zapiera dech w piersiach, ale nie przesadzajmy. Urodę polek docenia cały świat, jest to temat odrębny od tematu piękna Monici. Myślę, że Ty po prostu jesteś fanem włoskiej urody.

tuttifrutti

natasza urbanska może Bellucci buty czyścic

lotr12345

może, jeśli byłaby pycubutem. Natasza Urbańska ma swój urok i świetnie tańczy. Nie rozumiem coś się jej tak uczepił?

tuttifrutti

jest odrażająca

lotr12345

lotr , nie za bardzo wiem co Ty chcesz udowodnić ?
Owszem Bellucci jest piękną kobietą no ale co z tego ?
Moja koleżanka z ogólniaka jest ładniejsza od niej ;p Jak można ją porównywać do ogółu polek jak wszystkich ,żeś nie widział ? W ogóle jak można powiedzieć o kimś ",że jest najpiękniejszą kobietą świata" ? Przecież do tego trzeba było by widzieć wszystkie kobiety stąpające po ziemi a takiego to jeszcze nie było co by wszystkie ogarnął... No ale śmiało się zgodzę ,że na pewno jest jedną z najpiękniejszych kobiet show biznesu.

qantum

wątpię ze jest ładniejsza od Bellucci słowiański typ urody mi nie pasuje

lotr12345

nigdzie nie napisałam ,że moja koleżanka ma typowo słowiański typ urody. Ma tak samo ciemne włosy i śniadą karnację a jest 100 procentową Polką.

Chyba wychodzisz z mylnego założenia ,że wszystkie Polki to niebieskookie blondynki ^^ ...
Zresztą nawet gdyby była blondynką nie wykluczało by to ,że byłaby ładniejsza od Bellucci. Nie byłaby brzydsza tylko dlatego bo Tobie nie pasuje słowiański typ urody.
Mojemu bratu ( a ma chłopak gust) bardziej podoba sie Izabella Scorupco ze słowiańska urodą niż Bellucci ze swoją latinoo. A tak naprawdę żadna nie jest lepsza od drugiej bo to po prostu kwestia gustu.

qantum

polki śmierdzą i mają wąsy

lotr12345

sam śmierdzisz lotr;p
troluj dalej. dobranoc.

tuttifrutti

W Somalii uważają, że somalijskie kobiety są najpiękniejsze, w Meksyku ze meksykanskie i tak dalej. Ten slogan nie ma żadnego potwierdzenia - no chyba ze ktoś jest fanem farbowany na blond albo platyne kobiet z tipsami i odrostami, w dodatku z mało gustownym ubiorem. Wtedy może uwielbiać większość Polek.

tearofmankind

polki to żenada owłosione ,wąsate obmierzłe lochy

tearofmankind

Pięknie powiedziane. Może i mamy wiele ładnych dziewczyn, ale szwankuje poczucie smaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones