Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Czy Włoszki sa najładniejsze? Si, certo!

Ci którzy w tej dyskusji twierdzą że Polki są najpiękniejszymi kobietami na świecie chyba sami nie wierzą w to co mówią. Nie no sam jestem Polakiem i chciałbym żeby to była prawda, niestety jest to tylko nie mającym szansy na spełnienie się marzeniem. Co do Włoszek to mogę zgodzić się z tymi którzy uważają je za jedne z najładniejszych kobiet na tej planecie. a Monica to już w ogóle... Nigdzie indziej nie widziałem tyle ładnych buzi i zgrabnych sylwetek. A jeśli ktoś kto tam był i twierdzi inaczej to pewnie był nawalony i miał przywidzenia, nie wiem.... może zobaczył swoją sąsiadkę albi jakąś turystkę z północnej lub wschodniej Europy :d

Essens

Wiesz to zależy...jestem kobietą, dla mnie włoski typ urody i latynoski jest najlepszy, Monica to moja bogini. Niestety większość moich koleżanek nie jest ładnych, nawet przeciętnych...chyba zależy od regionu. też wolę włoski typ urody od polskiego, za to dostaje mi się po uszach :)

Essens

Zgadzam się, większość bo nie mówię że wszystkie, ale wiele kobiet w Polsce ma bardzo asymetryczne twarze, wąskie usta, duże nosy, nieladna linie włosów. I kolorystykę cery włosów oczu taka szaro bura. Taki typ urody, nic nie zrobisz.

Essens

Byłem we Włoszech bynajmniej nie nawalony i nie potwierdzam. Natomiast widzę polskie kompleksy.

Essens

Pełna zgoda. Byłem we Włoszech. Zarówno w Rzymie, jak i na prowincji. Włoszki są bardzo stylowe, wesołe i naprawdę ładne. Ale nie to mnie zaskoczyło w Europie. Prawdziwego szoku doświadczyłem w Holandii. Utarło się, że tamtejsze kobiety to jakieś tłuste Helgi dojące krowy, a okazało się, że jest podobnie jak we Włoszech. No a Polki... Cóż, może i mają najwięcej witaminy, ale stylu i urody im brakuje. Oczywiście nie chcę uogólniać, bo od zdarzają się naprawdę wspaniałe i piękne kobiety.

Lukas_Art

Ja się trochę nie zgodzę. Oczywiście Monica to mój ideał. Ale Polki też są bardzo piękne, oraz Ukrainki i Rosjanki. Nasz ród słowiański. Widuję bardzo dużo pięknych kobiet w Polsce. We Włoszech też znajdziemy mniej atrakcyjne... wystarczy choćby włączyć Malene. Czy każda Włoszka w tym filmie oprócz Moniki jest zjawiskowa? Nie. Są przeciętne lub nawet nieatrakcyjne. Nie ma co uogólniać. Np jest też stereotyp że Niemki są brzydkie. A będąc w Niemczech już długo nie widziałam aż tak ładnych (rodowitych) Niemek dziewczyn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones