Gina Lollobrigida

Luigina Lollobrigida

8,2
918 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gina Lollobrigida

czego ja wymagam?Idźcie na stronę Brodzika,Przybylskiej,Muchy,Wł odarczyk,Mandaryny,Cichopek,Lo pez i innych odpadków...Nawet lepiej,że nie znacie tej wspaniałej kobiety,boście jej nie godni...profani!

Ciekawe czemu Ty tak późno zamieszczasz swoja opinię ? :) ja już sporo czytałam na temat tej aktorki, podziwiam zresztą jej urodę.

sorry ale ona nie jest piękną kobietą śwata. Może jeszcze miss co??

sorry ale ona nie jest piękną kobietą śwata. Może jeszcze miss co??

i_v_

Nutti, czego ty od niej chcesz? Gina byla JEDNA Z NAJPIEKNIEJSZA KOBIETA SWIATA. To naturalne za w tym wieku jest juz stara, ale dawniej byla sliczna.

flexia

noo, patrz...zgodziłaś się ze mną, bo to ja założyłem ten temat.
Bardzo ładnie!

lisoszakal

Dużo filmów z jej udziałem nie widziałem ale dla mnie najlepiej się zaprezentowała jako cyganka w Fanfanie Tulipanie (znacznie lepiej niż Penelope Cruz). Niestety czas jej już dawno przeminął...

Izi, idz sobie dziecko "nianie" poogladaj i popodziwiaj cichychłopka w m jak marmolada.. tam przynajmniej wiadomo kiedy sie smiac..

Żenują mnie takie idiotyczne, prostackie wpisy. Gine wychwala, a inne kobiety nazywa odpadkami.

użytkownik usunięty
Sony_West

To jest typowe ah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones