Claudia CardinaleI

Claude Joséphine Rose Cardinale

8,0
4 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claudia Cardinale

Włooooszki...Loren,Lollobrigid a,Bellucci,Cardinale...klasa,w dzięk,uroda,błysk w oku......Wszystko!!!Boskie kobiety.........

Siiiii! Włoszki sa najpiękniejszymi Kobietami!!! Do panteonu dorzuciłbym jeszcze Francesce Dellerę - grała m.in. "Rzymiankę" A. Moravii..

a ja odrzucilabym bellucci - kobiete bez klasy...
:p

Astarte86

Zgadzam się. Lubiłam Bellucci, ale teraz mam jej dość. Ona chyba uwielbia być poniżana, gwałcona, itp. W końcu sama przyjmuje takie role. Poza tym aktorka z niej marna...

Mephala

jej chodzi tylko o to, zeby sie pokazac i na sile wylansowac. chce na sile sie podobac.
to smieszne.
a sceny gwaltow, rozbieranie sie.. to sie przejada.
ona chyba tez :p

Astarte86

Cześć! To znów ja! To mój temat tylko dostałem bana kiedyś za brak poprawności politycznej, stąd nie ma mego nicku na górze...

A zatem Włoszki są przepiękne i biją na głowę większość Europejek, a Bellucci to kobieta o niesamowitej klasie! to jest kobieta z klasą właśnie!!!

Wiesz kto nie ma za grosz klasy? Brodzik, Przybylska (to jest pudło), Paschalska........ale to są baby z magla, więc nie ważne.


Klasy nie mają też zdolne kobiety i prawdziwe artystki...nie będę wymieniał teraz...

lisoszakal

Bellucci to wykreowany symbol seksu dla mas. Oprócz urody niczego sobą nie reprezentuje.

lisoszakal

dla mnie bellucci to wlasnie taka wloska przybylska - tylko ze zagrala w "malenie" moniczka i francuskim filmie, ktory mial byc "ambitny", a okazal sie zwyklym erotykiem ;/
przerost ambicji nad umiejetnosciami - bede to wytrwale powtarzac :p

pokazac tylek potrafi kazdy, zagrac - nie kazdy.
dla mnie nie ma klasy - skoro nie moze byc aktorka bez tego wszystkiego co ze soba robi.
chyba tak mowisz, bo po prostu ci sie podoba i to tyle.

pzdr.

Astarte86

Dziewuchy nie wkurzajcie mnie, bo uduszę !!!!!!!!!!!

Przybylska to pudło bez wdzięku, klasy i kobiecości...To paskudna dziewucha.

Bellucci jest nie ziemska i można mówić o niej tylko w samych superlatywach! Jest wspaniała! Nie powtarzalna, jedyna....

Więc proszę bez profanacji waćpanny, bo pójdziemy na dyskotekę i wam znajdę 10 Przybylskich, a jak będziemy wracać to będą po dwie Przybylskie na każdym rogu!
"Aktorstwo" Przybylskiej jest jakie jest i nic się nie różni od Cichopek, Muchy, Brodzika i innych prostych dziewuch... (chciałem dodać Bujakiewicz ale ją akurat lubię :-) )

Pokażcie mi drugą taką kobietę jak Bellucci...Nooo, czekam...

lisoszakal

astarte...jak będziesz miała taki tyłek jak Bellucci i będziesz go umiała tak exponować, a przy tym tak grać...to, Słońce wybaczę Ci wszystko co tu jeszcze napiszesz ;-)

pozdro i wesołych świąt

lisoszakal

powiem tak.. nie uwazam ze mam gorszy ;p na 100%.
tylko, ze ona ma rozmiar 2 razy wiekszy ode mnie;p bo ogolnie jest.. wiekszaaaaa ode mnie ;p

lisoszakalu, wydaje mi sie, ze powinienes wybaczyc, po prostu WAM chodzi o cos innego w aktorkach i NAM tez.
przykro mi, ale nie zgodze sie z Toba chocby i za tysiac lat ;]

dla mnie wspaniala aktorka jest M. Streep, ale nie w Twoim guscie, wiem.
ale jak dla mnie, to taka bellucci (zawsze pisana mala litera) nie dorasta jej do piet.

pozdrowieniami

lisoszakal

jeszcze chciałam dodać, że ja nigdy nie będę eksponowała swojego tyłka jak bellucci, bo dla mnie to tandetne i poniżające -> ludzie czasem przypisują odwagę takiej aktorce, a dla mnie ona jest zwykłą...
... wlaśnie taką "przybylską z dyskoteki" lub "przybylską z rogu ulicy".

trzeba mieć trochę szacunku dla samego siebie i dla drugiej osoby.

dziękuję ;)

p.s.
nawet nie wiesz ile naprawdę pięknych rzeczy jest jeszcze ukrytych i nie wylansowanych przez szoł biznes.
bez korekt chirurgicznych, precyzyjnego makijażu, ustawiania sie lepszym profilem, błysku fleszy itd.

dorośniesz kiedyś do tego i zrozumiesz ;p

Astarte86

Ech.....już wystarczająco dorosłem i znam się na tym i owym, bądź spokojna.
Noo nie lubisz Bellucci i Cię nie przekonam.Na szczęście Monica o tym i tak nie wie, więc się nie przejmuj ;-)


Co do Meryl Streep-jest świetna i bardzo ją lubię, ma klasę, jest znakomitą, jedną z najlepszych aktorek, jest wspaniała!

ale................wolałbym zgrzeszyć z Bellucci :-)

poza tym nie mów jak zazdrośnik, bo Bellucci nie miała żadnych korekt, operacji i wygląda świetnie w każdym świetle, w każdej pozycji, itd...


Wesołych Świąt...no i daj znać...może mnie uświadomisz ? ;-)))

lisoszakal

hihi, lisoszakalu, a wiec jednak jestes zwykym facetem, nieswiadomym ;p

z tego co zaobserwowalam miala operacje, pewnie sama sie do tego przyznala, tylko akurat ten jeden wywiad ci umknal ;)

naprawde uwazasz, ze nie pudruje sie? i ze jej zdj. nie sa retuszowane?... i ze nie ustawia sie lepszym profilem?
przeciez tak robi sie ze WSZYSTKIMI fotami, z ktorymi ma zapoznac sie szersza publicznosc.
te aktorki wszystkie tak robia, sa tylko kobietami.
ona nie jest wyjatkiem.
najlepiej poznasz kobiete, gdy stanie obok ciebie, wtedy ocenisz ile w jej wygladzie naturalnosci; wiec na ten temat nie za bardzo da sie dyskutowac.

tylko, ze jesli probuje uchodzic za kobiete z klasa powinno isc za tym odpowiednie zachowanie.
no nie wiem... dla mnie to idealny przyklad pani po 40stce, ktora musi sie dowartosciowac. i odslaniac, odslaniac; tak jakby sie juz czepiala ostatniej deski ratunku, zeby nie pojsc na dno.
(wiem, kwiecista metafora ;p)

moze to rzeczywiscie ten twoj ped do ciemnowlosych tak ci przeslania to, co widac golym okiem.
ja bylam kiedys neutralna, poki prawie nic o niej nie widzialam i jej postac nie pojawiala sie zbyt czesto; ale coraz bardziej zaczynaja mnie irytowac wlasnie takie babki.

mam nadzieje, ze ja taka nie bede po 40stce - w sensie, ze desperacko nie bede robila wszystkiego zeby moja gwiazdka zablysla jeszcze choc raz, nawet sztucznym swiatlem.

nie chce zebys nazywal mnie zazdrosnikiem ;)
jedyne czego moge jej zazdroscic, to to, ze czesciej bywa we Francji niz ja ;p

trzymaj sie
ostatnio jakos konwersacja stala sie bardziej ozywiona ;) hihihi

Astarte86

Co powiecie na to? http://plasticelebrities.blog.onet.pl/2,ID153344116,index.html

Mephala

lisoszakal tego nie kupuje...


( każdy ma zdjęcia lepsze i gorsze, nikt nie musi wypadać zawsze super, Ty też masz czasem takie, że nie przypominasz siebie...nawet ja mam gorsze niektóre fotosy, nawet ja! ;-) )

lisoszakal

Jasne... Przecież gołym okiem widać, że zrobiła sobie operację plastyczną.

Mephala

no widac, widac, ale lisoszakal ma takie klapeczki na oczkach ;p
to jest facet... ;)
pozdrowienia

Astarte86

astarte...wiem, że się pudruje i maluje...nie mam o to żalu...

Ale jeżeli widziałaś z nią filmy to wiesz, że wszystkie (dwa ;-) ) profile ma git!


Chciałbym, żeby stanęła koło mnie...powiedziałbym to co wszyscy obok których stała-jest boska!

Nie, że sie dowartościowuje, coś udowadnia i odsłania, odsłania, odsłania...po prostu ta pani po 40-ce może sobie na to pozwolić...więc odsłania i bardzo dobrze...Dlaczego nie ma pokazywać piękna?

Jej gwiazdka, a raczej gwiazda świeci naturalnym światłem, a nie sztucznym...

Jeżeli tylko zazdrościsz jej częstych pobytów we Francji to albo patologicznie jej nie znosisz, albo jesteś nieprzeciętnie piękna! ;-)
(a może i jedno, i drugie)

Najlepszego...

(kiedy kawka? ;-) )

lisoszakal

nigdy nie zachycaly mnie jej profile (obydwa ;p), po prostu nie zwracalam na nia nigdy uwagi; aktorka marna, czym sie zachywcac, nawet nie potrafilabym odtworzyc w glowie jej twarzy. zreszta, skad mozesz wiedziec jakie sa te jej profile? skoro wszystko mozna zmienic, a widza oszukac.

jak dla mnie to jest slaba po prostu.
no i tak ja wlasnie widze - jako podstarzala pudernice, wiekowa uwodzicielke, ktora dla kobiet jest po prostu smieszna ze swoim stylem bycia.

gdybym stanela obok niej, na pewno nie powiedzialabym jej, ze jest piekna, bo nie uwazam tak, ani ze jest swietna aktorka, bo nie jest.
pogratulowalabym tylko, ze z niczego stworzyla iluzje czegos.
tzn. ze mimo marnych umiejetnosci i tego, co prezentuje swoja osoba, ludzie mowia na nia "aktorka", a nie "modelka erotyczna".
a pewnie to przed takimi jej zdj. wlasnie siedzisz ;)

a puder nie jest dla mnie uroda, to tylko klamstwo.
ja go nie uzywam i dlatego gdyby mi ktos powiedzial, ze jestem piekna, wiedzialabym, ze mowi szczerze. i bylabym zadowolona, bo wiem, ze nie ma w tym zaslugio takich wspomagaczy ;p
dlatego wlasnie zwracam uwage na PIEKNO i na to, co stwarzaja ci od makijazu gwiazd.
dlatego m.in. powiedzialam, ze jej gwiazdka swieci sztucznym swiatlem.
dlatego smieje sie gdy mowi sie o pieknie ludzi z filmow.

a ze odslania, bo moze sobie na to pozwolic... wiesz, wiele kobiet moze, a nie robia tego, bo nie wszystko jest na pokaz i nie wszystko na sprzedaz.
ale jak widac nie dla wszystkich.

haha, a zazdroszcze jej tylko pobytow we francji, bo: po pierwsze to nie uwazam, zeby bylo piekniejsza ode mnie - wiec urody jej nie zazdroszcze (moze dlatego, ze sama nie uwazam jej za zniewalajaca); a po drugie - kazdemu kto moze tam byc na swoj sposob troszke zazdroszcze ;)

:D kawa jaka?
parzona? rozpuszczalna? z mlekiem czy czarna?
slodzisz?
ja dodaje troche cynamonu, ma swietny smak :)

do nastepnego razu :]

lisoszakal

Ha! A koło mnie stała- wygląda zupełnie dobrze w świetle dziennym- wręcz rewelacyjnie.


kurcze- a miało być o Claudii Cardinale.

Kobiety sa smieszne z ta swoja niechecia do Bellucci. No niestety kobietki, ale ona jest przepiekna i tyle.

magdalena_16

nie jestem smieszna, huh.
a ona nie jest przepiekna.

hmmm post na stronie przepieknej pani Cardinale a prowadzicie cały czas polemikę o Bellucci. Faktem jest że jest piękna ale.... no własnie ale
lisoszakal - mów co chcesz i pisz co chcesz i pod względem urody nie porównyje się do cudownej Loren i Cardinale i nikt temu nie zaprzeczy , no chyba oprócz młodych zapatrzonych i zaślepionych "Moniką" którzy nawet nie widzieli Sophi czy Claudi.
A jeśli chodzi o kunszt aktorski to nigdy w życiu nie postwiłbym Bellucci na jednej półce z tymi aktorkami, absolutnie się nie porównuje do nich, lata świetlne! może kiedyś, chociaż to jakie role gra to wątpie....

No cóż, aktorki mieli ładne, ale jak pojechałem do Włoch, to jakoś nie bardzo. Wyjątkiem była północ, ale co jakaś mówiła po włosku, to kleła po polsku.

virus_2303

Co ty gadasz? :-D

Serio?

Myślałem, że Włochy są pełne takich piękności jak Claudia Cardinale i dlatego chciałem tam pojechać!

Teraz to już nie wiem...

bardotek69

Włoszki są bardzo piękne, to prawda. A Claudia Cardinale jest cudna ! Ma to coś !

Claude_Claude

ale za to szybko się starzeją, ich uroda wymaga megamocnego makijażu i rośnie im wąsik ! ;D

tuttifrutti

Czemu ? Nigdy tego nie dostrzegłam u Claudii czy Loren.

użytkownik usunięty
Claude_Claude

Nie wiem co wy macie do Bellucci - przeciez to niezaprzeczalnie piekna kobieta jest
Ale Claudia Cardinale - Ona byla boska :)
Wedlug mnie bila na glowe Sophie Loren
A z utalentowanych i pieknych Wloszek starego ekranu dorzucilbaym jeszcze Monice Vitti !

Zgadzam się z Tobą, lubię Sophię, ale uważam, że Claudia ma więcej klasy i była skromniejsza. Loren była prześliczna w młodości, ale teraz zrobiła z siebie takie sztuczne babsko. Nie podoba mi się jak się teraz ubiera, z lekka przesadza i w dodatku ten ostry makijaż.
Claudia jest naturalną pięknością i nie odmładza się na siłę. Za to ją bardzo cenię.
Inni podejrzewają,że Loren jest po operacjach plastycznych.

Claude_Claude

Czemu tylko włoszki? Rita Hayworth,Lana Turner czy nawet Bacall miały więcej sexu niż wszystkie włoszki razem wzięte+OSOBOWOŚĆ

Ulisseska

Audrey Hepburn była the best , ale Cardinale też była piękna i obie miały niewiarygodny talent

Vito90

Nie przepadam za bardzo za amerykańskimi aktorkami tamtego ekranu, ale po prostu uważam, że Włoszki to piękne kobiety i moim zdaniem ładniejsze od Amerykanek.

użytkownik usunięty

Włoskie aktorki z tamtych lat naprawdę były piękne, choć mój numer jeden zawsze to będzie Belluci to i tak muszę przyznać wszystkie, że miały niesamowitą urodę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones