PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654406}
6,7 178 851
ocen
6,7 10 1 178851
5,8 39
ocen krytyków
Spectre
powrót do forum filmu Spectre

Film w mojej ocenie bardzo dobry ale intro i piosenka tytułowa na poziomie żenującym.

ocenił(a) film na 10
ManiekPa

Piosenka świetna lepsza od tej Adele

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Nie zgadzam się, piosenka Adele świetnie oddawała klimat Bonda, ta od Sama Smitha jest zbyt smętna i spokojna do filmu z Bondem. Adele połączyła swój styl z bondowskim klimatem, ta piosenka niczym się nie różni od reszty piosenek Smitha.

ocenił(a) film na 10
elmoo_filmweb

Ta do Quantum fo solace tez nie ma klimatu bondowskiego i jest świetna

użytkownik usunięty
Himiteshu

Dlaczego?

Himiteshu

No nie lepsza ale trzyma pewien poziom, w połączeniu z czołówką całkiem dobrze to wyszło. Jest sporo piosenek słabszych i sporo dobrych ale zupełnie nie w stylu Bonda.

Himiteshu

Już abstrahując od mistrzowskiego talentu Adele, to jednak wykonanie Skyfall dla mnie było lepsze, bo ten "mroczny" soul podkreślał klimat bonda.

ocenił(a) film na 10
Monsterq

Soul ssie

ocenił(a) film na 7
ManiekPa

Do czego doszło, żeby piosenkę do Bonda śpiewał ktoś o głosie kastrata.

Ziutencja

dokladnie to samo wrazenie odniosłem myslalem ze sale pomylilem

ocenił(a) film na 10
Ziutencja

Ależ Ty męski

ocenił(a) film na 3
ManiekPa

Piosenka koszmarek muzyczny , mogli zatrudnić Flinte allbo Dodę. Byłoby z pazurem, jajem, w ostateczności Kot tez by coś zaspiewał. Ehh...

ManiekPa

Według mnie wcale nie. Piosenka niebyła może fajna ale intro było extra.

ocenił(a) film na 4
ManiekPa

W mojej ocenie intro dosc kiczowate, ale piosenka sama w sobie na poziomie "Skyfall":)

ocenił(a) film na 6
ManiekPa

Intro bardzo dobre, piosenka kiepska. Tak jakby faceta kastrowali.

ManiekPa

Bardzo dobra jest.

ManiekPa

Słysząc ją pierwszy raz w kinie byłam na nie.
Słuchając ją w domu - "kurna naprawdę dobory kawałek i te smęty a la kastrat zaczęły się podobać :P

ocenił(a) film na 7
pixi222

Miałam identyczne wrażenie, od czasu od czasu puszczam ten utwór, ale wciąż nie pasuje mi on do klimatów 007. Za grosz...

ocenił(a) film na 8
ManiekPa

Straszna ta piosenka. Słuchanie bolałom

ocenił(a) film na 8
ma_loney

*bolało

ocenił(a) film na 6
ManiekPa

Zgadzam się. Moim zdaniem najgorsza piosenka do Bonda, no może poza Madonną. W ogóle nie broni się jako samodzielny utwór. Co do czołówki - te macki wokół kobiecych ciał były ohydne, kojarzyło mi się to z Obcym.

ManiekPa

tragiczna, nie da się tego słuchać

ocenił(a) film na 7
ManiekPa

Nie ma co się oszukiwać. "Writings On The Wall" to kiepska piosenka zarówno w kwestii czysto warsztatowej, jak i kompozycji filmowej, do cyklu, który jeśli nie wyróżnia się dobrym scenariuszem odcinka, czy dobrym odtwórcą Bonda, to przynajmniej ratuje go wtedy piosenka przewodnia. Tutaj są to głównie smęty, nijak kojarzone z całym cyklem.

Złotego Globa dostała tylko dlatego, że lobby homoseksualne lubi sypiać z członkami hollywoodzkiej prasy zagranicznej przyznającej nagrody. Innego wytłumaczenia nie widzę.

ocenił(a) film na 6
akira894

I pomyśleć że Oscara pewnie zgarnie..

ManiekPa

Smętna jest ta piosenka najgorszy utwór obok Madonny.

użytkownik usunięty
ManiekPa

Zgadzam się.
Utwór Radiohead kilkanaście razy lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones