PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837099}

Pająk w sieci

Spider in the Web
4,5 858
ocen
4,5 10 1 858
Pająk w sieci
powrót do forum filmu Pająk w sieci

Czytam Ben Kingsley, Monica Bellucci, Itay Tiran - myślę będzie dobry film, a tu niestety WYJĄTKOWE BZDURY... Stracony czas i nadzieje...

ocenił(a) film na 8
Prochowski3

Masz rację, straszny chłam. Szkoda czasu na oglądanie takiego badziewia - nie ma to, jak arcydzieła: "Plebania", "M jak miłość", "Kac Wawa" ...

mak65

Czyli co? Uważasz, że ktoś kto ma inne zdanie niż ty nie ma prawa się wypowiedzieć? Czyli jedna - moja słuszna racja i wszyscy zamknąć pysk? Otóż ludzie często całkowicie inaczej odbierają te same filmy. Ma na to wpływ wiele czynników i każdy ma prawo powiedzieć, czy mu ten film odpowiada, czy nie...

ocenił(a) film na 8
misiek_maciek_2

No właśnie: on wyraził swoją opinię publicznie, więc nie powinno nikogo dziwić, że forumowicze się do niej odnoszą. A uszczypliwość, w odróżnieniu od chamstwa, nie jest zakazana.

ocenił(a) film na 1
mak65

Wyraź zatem swoją opinię i cześć. Czy ja mam skomentować, to że według mojej oceny bardzo wysoko odnotowakes wyjątkowo słaby film? No przecież mogę z ciebie pośmiać - takiś ty taki, czy owaki. Tylko po co? Tobie się podobał, mi nie. Samo życie... Po prostu.

ocenił(a) film na 8
Prochowski3

Ty wyraziłeś swoją opinię: WYJĄTKOWE BZDURY. Ja wyraziłem swoją opinię o twojej opinii: BZDURA. Skoro nie chciałeś, by ktoś krytykował twą opinię, nie trzeba było swej opinii przedstawiać publicznie na publicznym forum. Skoro jednak swą opinię upubliczniłeś, nielogiczne są twe pretensje o krytyczne opinie wobec twej opinii.

mak65

Często myślę sobie skąd biorą się takie buraki. Do budy pyskaczu-buraku - do budy i tam sobie pyskuj kmiotku. A autorowi postu radzę by nie podejmować dyskusji z takimi burakami, bo to ani kultury nie mają, ani ogłady, ani ...niczego innego.

ocenił(a) film na 8
misiek_maciek_2

Ty "myślisz"? Ciekawość, czym?

mak65

Dlaczego taka ostra kłótnia? Hau, hau - mi odpowiesz?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_gggggggg

Pomyliłeś adresata.

mak65

A słyszałeś: ,,do budy, kasztanie"????????????

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_gggggggg

Nie słyszalem, niestety. Słyszalem za to: o6ciągπij mi, (welu. Slyszałeś ;-)

mak65

Ale żeby robić coming out na Filmwebie!!! I to jeszcze w tak wulgarny sposób. ,,Do budy, kasztanie" - to powiedział internauta do Jarosława Jakimowicza.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_gggggggg

A ja powiedziełem: 5¶ie√dalaj, (welu.

mak65

A JA CI MÓWIĘ: Zjedz Snickersa. A do tego zwal gruchę, wytrzep wacka. Melisę sobie zaparz. Weź głęboki wdech i wydech. Od razu będzie ci lepiej….

mak65

Upij się jak szpak, wywiń orła, puść pawia, wypuść dwa gile z nosa i idź pić na sępa, wtedy wszystko będzie dobrze, maku.

misiek_maciek_2

Agresywny ten Mak, pasowałoby go zaszczepić.

Shadow_dawnego_gggggggg

Bo inaczej kogoś pogryzie....

mak65

To, że inne seriale są nadziewane, nie oznacza przecież, że każdy musi ten film wysoko ocenić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones