PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30895}

Apartament

L'Appartement
7,2 3 229
ocen
7,2 10 1 3229
Apartament
powrót do forum filmu Apartament
ocenił(a) film na 10
my.foolosophy

Nie. Ta amerykanska przerysowana szmira powstala na podstawie tego dziela.

ocenił(a) film na 10
jezzezel

... czyli tak :D

ocenił(a) film na 10
sm41

Czyli tak. Czyli nie ;) Czyli jednak w sumie tak.
W sumie WP nie jest az taki zly. Mozna obejrzec jak juz nie ma co.

ocenił(a) film na 9
jezzezel

ja oglądałem najpierw francuski pierwowzór, dzień później remake ... filmy dzieli przepaść, amerykańska wersja pozbawiona jest duszy. Francuski film się przeżywa, amerykański ogląda. Ciekawi mnie jakie wrażenie maja osoby, które w odwrotnej kolejności oglądały...

ocenił(a) film na 10
ageres

Jesli ktos odwrotnie ogladal to chyba dla Harnetta wiec nie ma co liczyc na ich wsparcie. :P

ocenił(a) film na 10
ageres

przecież takich wypowiedzi jest sporo, zasadniczo więcej ludzi oglądał jako pierwszy amerykański, do francuskiego jednak ciężej dotrzeć... ale jakie opinie 99.9% że amerykanie potrafią robić szmirę w tych żydowskich wytwórniach

ocenił(a) film na 7
markin

szmirę robią w chrześcijańskich też...

ocenił(a) film na 10
jacpod

możesz rozwinąć twoją wypowiedz bo zasadniczo jest niezrozumiała
A w jehowych ?

markin

w jehowych nie robią szmir, bo nie mają czasu
:D

foTomek

Ja ogladalam najpierw amerykańsski i na pewno nie dla Josha. Mozecie mi cos wytlumaczyc? Dlaczego francuski film skonczyl sie tak beznadziejnie? Idealna, zapierajaca dech w piersiach scena koncowa byla w amerykanskim filmie!! to bylo cos!! a tu.. zupelnie co innego.. l'appartement nie podobal mi sie!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
lo_ol

To nie Disney! :P Dlatego...

jezzezel

pisząc, że "z Hartnettem" nie miałam na myśli, że tylko dlatego film ten oglądałam. Nie ma to jak krytyka "wytrawnego kinomana" z zadartym nosem :)). Pozdrawiam i życzę trochę więcej szacunku do innych ludzi.
P.S. Jak na "amerykańską przerysowaną szmirę" to chyba i tak jedna z najlepszych, hollywoodzkich właśnie, produkcji w klimacie romansu.

ocenił(a) film na 10
my.foolosophy

Whoopsy doopsy! Nie ma jak odbierac wszystko osobiscie w swiecie pelnym anonimowosci!

Jesli to jest w czolowce to slusznie nie ogladam kina hamerykanskiego, bo happy endy i totalna przewidywalnosc JUZ mnie nie zaskakuja tak, jak 20 lat temu. Bardzo przepraszam, jesli ktos uwaza, ze powinny. <zadziera nos jeszcze wyzej>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones