PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30895}

Apartament

L'Appartement
7,2 3 225
ocen
7,2 10 1 3225
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

...co do samego zakończenia to mam duży niedosyt ( szkoda że nie zaczekał na Belucci a zasugerował się jakimś gównem z pamiętnika tej drugiej i ostatecznie do spotkania nie doszło zapewne o ułamki minut bo przecież już na miejscu czytał ten pamiętnik ) tak szczerze to jakoś kompletnie nie przypadło mi zakończenie do gustu które jak dla mnie psuje ten w sumie całkiem dobry i ciekawy film, jakieś takie nie logiczne cały film szuka Lisę a gdy w końcu jest to już możliwe to nagle rezygnuje czytając ten zasrany pamiętnik w którym i tak prawda nie musiała być napisana i tylko Belucci szkoda bo zgineła w zasadzie tylko przez swoją koleżaneczkę która chyba od samego początku knuła przeciwko niej bo to ona była wtedy w jej mieszkaniu a nie Belucci...
Ogólnie film ogląda się dobrze i z zaciekawieniem ale co do samego zakończenia jestem całkowicie na nie co nie znaczy że to zły film:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones