PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30895}

Apartament

L'Appartement
7,2 3 225
ocen
7,2 10 1 3225
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

mi również podobał się amerykański remake, wersja z 2004 roku jest po prostu odświeżona, lepsza, z pięknym, nastrojowym soundtrackiem. Tutaj uwagę skupiałam wyłączne na Bellucci i szukałam różnić pomiędzy nowszą wersją. I (nie)stety - właśnie ta nowsza wersja wygrywa.

ocenił(a) film na 10
PaniFloyd

ale końcówka jest bez sensu z całym filmem końcówka francuska współgra z koncepcją filmu a amerykańska końcówka z du... nie ma sensu. Chyba, że nie wiesz o co chodzi w filmie i tylko jest jako patrzydło.

markin

Film ma spełniać i rolę "patrzydła" i spójną koncepcję w której można doszukać się sensu. Ja doszukałam się sensu w Apartamencie z '04, Ty nie musisz.

ocenił(a) film na 10
PaniFloyd

zależy czy prostactwo wolisz czy też zagłębić się w konkretną intrygę z symboliką. Widać nie nadążasz za takimi filmami. Nic dziwnego wychowane dzieci na teledyskach nie są w stanie myśleć i oglądać w tym samym czasie.

markin

Nie wiesz w którym roku się urodziłam, więc nie widzę za to sensu w takich wypowiedziach. Ludzi się nie "wychowuje" na filmach, oni sami je odkrywają i każdy doszukuje się smaku i przesłania w różnych dziełach. Ty tu nic nie widzisz - współczuję, ale czy oceniam od razu Twój gust? Nie. Przejrzyj moją bibliotekę, porozmawiaj, sprawdź gust i dopiero dyskutuj. A nie, oceniasz pod wpływem jednego filmu, gdzie zauważyłam dobrą aktorską grę, przesłanie i może nie jest to wielkim arcydziełem, ale film mi się spodobał i stąd ocena. Powodzenia w gatunku zwanym filozofią i dumaniu o sensie i bezsensie w aktualnych kinowych premierach.

ocenił(a) film na 10
PaniFloyd

polecam Avengers

ocenił(a) film na 6
markin

Innym zarzucasz wychowanie na teledyskach,ale Ty pisać to pewnie uczyłeś się na sms-ach.

ocenił(a) film na 10
KAROLsas

a konkretnie w czym problem ? Bo takie fejszbukowe biadolenie to każdy może napisać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones