PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30895}

Apartament

L'Appartement
7,2 3 232
oceny
7,2 10 1 3232
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

nie oglądałem wersji amerykańskiej i wcale nie żałuje, wystarczy mi, że ta francuska jest tak banalna i aż... brak słów. Zmarnowane prawie 2 godz na śledzeniu intryg Alice-osoby o rozbitej osobowości (co podkreśla filmowanie jej przez pryzmat 3 luster i odgrywanie roli na scenie), która knuje i intryguje, przecież to nimfomanka i mitomanka jest, a zakończenie poczułem się strasznie oszukany bez sensu. Alice uciekła bo jest chora na nieumiejętność kochania innych ludzi, jest zdolna do niszczenia-to taki typ kobiety bardzo często spotykany w tego typu filmikach zwłaszcza amerykańskich. A Belluci oczywiście zjawiskowo piękna jak zawsze i tylko dla niej ten film warto obejrzeć... Nie polecam!!!

ocenił(a) film na 8
maniex81

zauważ, że główny bohater wcale się nie zmartwił ucieczką Alice i się przywitał ze swoją narzeczoną jak gdyby nigdy nic. Tylko postać grana przez Belluci wydaję się być pozytywna, (SPOILER) lecz ginie na końcu, bo została niewolnicą swojego ciała, które każdy bezgranicznie pragnie. Ogólnie film interesujący o bardzo gorzkiej wymowie...coś w stylu "Closer". Pzdr

ocenił(a) film na 10
maras86_2

odsmarzane kartofelki
z ktorego ta opinia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones